Jak wybić się na YouTubie?

Każdy, kto próbował szczęścia, nagrywając filmy na YouTube, wie, że nie jest to łatwa praca. Zmontowanie filmu w odpowiedni sposób by zaciekawił on widza, przychodzi z czasem. Człowiek cały czas uczy się wykorzystywania nowych efektów w Vegas Movie Studio, czy Adobe Premiere. Widzowie nie przychodzą jednak tak szybko, jakbyśmy chcieli. Niektórzy swoją twórczością przyciągają masę odbiorców w bardzo krótkim czasie, a inne osoby, których jest znaczna większość, nie jest w stanie się „wybić” nawet po paru latach codziennego nagrywania.

Pomocą w dobrym starcie swojego kanału na YouTubie jest…

Jego reklamowanie na innych portalach społecznościowych oraz aplikacjach takich jak Facebook, Instagram, czy Snapchat. Innym sposobem promowania swojej twórczości w internecie jest kupowanie wyświetleń, komentarzy i subskrypcji. Po wpisaniu frazy „YouTube kupno subskrypcji” do wyszukiwarki wyświetla się nam pełno ofert na portalach aukcyjnych, (np. allegro), czy też niezależnych stronach internetowych firm zajmujących się sprzedażą subskrypcji na YouTubie, likeów na Facebooku, czy obserwujących na Instagramie. Cena za sto subskrypcji zaczyna się już od 8 zł. Dobrym pomysłem na „wybicie się” na YouTubie jest także nawiązywanie nowych znajomości i kręcenie wspólnie filmików z innymi youtuberami o podobnej ilości subskrypcji lub większej. Aktualnie popularne tematy, które pozwolą Ci zabłysnąć na polskim YouTubie, to moda, makijaże, wędkarstwo, motoryzacja, vlogi z podróży po Europie i nie tylko, nagrywanie gameplayów z gier wideo, tworzenie kompilacji śmiesznych filmików, czy też tworzenie najlepszych momentów naszych ulubionych youtuberów.

kupno subskrypcji na youtube

O wiele łatwiejszym sposobem na rozwój jest prowadzenie transmisji na żywo. Regularne prowadzenie live ów jest wysoce opłacalne, ponieważ wiele osób wpłaca pieniądze do swojego ulubionego youtubera, by odsłuchał ich wiadomość i mógł odpowiedzieć na pytanie. Gdy nagrywamy same filmiki jedyną możliwością zarobienia pieniędzy, są wyświetlane reklamy lub uruchomienie programu Patronite, gdzie ludzie mogą wpłacać pieniądze na rozwój naszego kanału.